матеріальна база

Для проведення навчальної, спортивно-масової та оздоровчої роботи Шевченківський фаховий коледж має:
- тренажерну залу з необхідним обладнанням;
- облаштовану кімнату із столами для занять настільного тенісу;
- спортивну залу та необхідний інвентар для проведення змагань зі спортивних ігор;
- майданчики для занять волейболом та баскетболом;
- стадіон зі штучним покриттям бігових доріжок, футбольним полем і трибунами для глядачів;
Матеріальна спортивна база постійно модернізується та розширюється.

В коледжі здійснюють діяльність наступні
спортивні гуртки та секції:

волейбол

Волейбол заслужено входить до списку найпопулярніших спортивних ігор в усьому світі, не поступаючись, а то й перевершуючи таких гігантів спорту, як футбол і баскетбол. У відповідності до інформації з різних публічних джерел на аматорському рівні волейболом захоплюються близько 1 млрд людей на Землі.
Що ж робить цю гру такою привабливою? Безперечно, це можливість самовдосконалення, формування командного духу, безпечність та доступність, позитивний вплив на здоров’я.
У коледжі діє секція волейболу, члени якої беруть участь у змаганнях та виборюють призові місця. Керівництво секцією здійснює викладач фізичного виховання, спеціаліст першої квалафікаційної категорії І. М. Бардадим.

Керівник секції: Ігор Михайлович Бардадим
Дні занять: вівторок, четвер
мініфутбол

Мініфутбол - один із видів спорту, що динамічно розвивається. За правилами гри нагадує футбол, хоча існують деякі відмінності.
Це командна спортивна гра в залі. Її правила акцентують увагу на імпровізації, креативності та техніці, а також контролі м’яча й передачах в обмеженому просторі. У коледжі успішно діє секція  мініфутболу під керівництвом викладача фізичного виховання, спеціаліста першої кваліфікаційно категорії В. А. Лисака.
Міні-футбол - це ідеальний вид спорту для активних занять спортом. Правила гранично прості, що значно приваблює студентів доучасті в даній секції. Гравці успішно розвиваються в даному виді спорту що дозволяє проводити змагання на рівні коледжу між різними командами та на регіональному рівні.

Керівник секції: Вадим Анатолійович Лисак
Дні занять: вівторок, середа
настільний теніс

Настільний теніс – один з найпопулярніших видів спорту в усьому світі, це захоплива, доступна і корисна гра, яка сприяє зміцненню м’язів і гнучкості суглобів, розвитку спритності й  швидкості реакції, оперативного та аналітичного мислення, стресостійкості й самоконтролю. Гра може проходити між двома суперниками або двома парами суперників. Завданням гравців є утримання м'яча в грі за допомогою ракеток — кожен гравець після одного відскоку м'яча на своїй половині столу повинен відправити м'яч на половину столу суперника. для проведення занять з настільного тенісу в гуртожиткку коледжу облаштована кімната, де учасники мають можливість працювати не лише в дні роботи секції, а і під час дозвілля. Студенти коледжу захоплюються цією грою та демонструють неймовірні результати під час змагань.

Керівник секції: Вадим Анатолійович Лисак
Дні занять: вівторок, середа
шахи

Шахи — найбільш поширена інтелектуальна гра у цілому світі, одна із найбільш захоплюючих настільних ігор. Вона не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. Одночасно — найстарша, має дуже давню історію.
Гра має свою філософію. Це відмінний тренажер для гнучкості розуму та поліпшення пам’яті. Багато хто вважає, що регулярне заняття шахами — це психологічна школа успіху. Тож не дивно, що вона високо цінується і відзначається у 178 країнах світу.
Шахи активізують обидві півкулі головного мозку, поліпшують творчі здібності, концентрацію, критичне мислення і навички навчання.
В коледжі працює гурток з шахів, учасники якого проводять традиційні щорічні змагання на рівні коледжу та запрошуються до участі в змаганнях регіонального рівня.

Керівник гуртка: Андрій Олексійович Карпенко
Дні занять: четвер

спортивні події

11 грудня 2023 року відбулися змагання з волейболу

11 грудня 2023 року в Шевченківському ліцеї відбулися змагання з волейболу, приурочені Дню Збройних сил України. Збірна команда Шевченківського фахового коледжу брала активну участь у змаганнях та виборола перше місце. Вітаємо команду з перемогою!!!

З 17.10 по 26.10 2023 року в коледжі проходили змагання з шахів серед студентів

З 17.10.23 р. по 26.10.23 р. в коледжі було проведено чемпіонат з шахів між студентами коледжу, який був організований заступником директора з навчальної роботи Андрієм КАРПЕНКО. Участь у змаганнях з шахів взяли 18 студентів-шахістів.Переможцями чемпіонату з шахів є:
І місце - Калашник Борис (група 41Т);
ІІ місце - Драй Іван (група 41А);
ІІІ місце – Сайківський Вадим (група 13Ас).
Зичимо перемагати й у майбутньому, а також удосконалювати свої навички гри у шахи.

19 вересня 2023 року проведено легкоатлетичний забіг на 1000м

19 вересня 2023 року, в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів до Міжнародного дня студентського спорту, проведено легкоатлетичний забіг на 1000м, в якому брали участь 23 студенти коледжу.

Призери:
- Самойленко Василь (гр. 21А)
- Пожар Олександр (гр. 33Ас)
- Кузуб Сергій (гр. 13Ас)

Турнір з міні-футболу

В рамках Всеукраїнського Олімпійського дня, в коледжі відбувся турнір з міні-футболу, в якому взяли участь збірні спеціальностей коледжу та збірна с. Шевченкове.

Перемогу здобула збірна спеціальності «Транспортні технології»;
ІІ місце - збірна «Агроінженерія»;
ІІІ місце – збірна с. Шевченкове.

Змагання з настільного тенісу

В коледжі відбулися змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь студенти 1-4 курсу. Спортивна боротьба проходила в кілька етапів, викликала щирі емоції та переживання як в учасників, так і в уболівальників.

У фіналі перемогу здобув Брославський Андрій (гр.. 11-А),
друге місце посів Пилипенко Богдан (гр.. 13 Ас),
третє місце Черненко Максим (гр. 21-Т).

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам змагань, членам студради коледжу – Шаповалу М. та Лисаку О. за організацію змагань